Udana niedziela

Po bardzo  emocjonującym pojedynku wreszcie zanotowaliśmy zwycięstwo w meczu II Ligi Kobiet. Emocje zaczęły się już od pierwszego pojedynku, w którym Zuzia i Ania wygrały pierwsze sety po 11:4. Jednakże mimo udanego otwarcia do gry wkradła się nerwówka i pomimo wypracowanej przewagi Zuzia dała sobie odebrać wygraną, a Ania w piątym secie przegrywała już 3:8, by ostatecznie wygrać 11:8. Tak więc po pierwszej kolejce było 1:1. W następnym meczu Natalka wygrała 3:0 i wyszliśmy na prowadzenie. Niestety Agnieszka mimo prowadzenia w meczu 2:1 dała sobie wyrwać zwycięstwo i znów pojawił się remis. Tym razem doskonale zafunkcjonowały nasze deble i objęliśmy prowadzenie 4:2. W kolejnej rundzie Zuzia zagrała na luzie wykorzystując w pełni umiejętności i gładko wygrała 3:0. Do tego zwycięstwo dołożyła Ania i wynik brzmiał 6:2. Ostatnia kolejka dostarczyła niesamowitych emocji. Natalka zwyciężyła 3:2, pomimo prowadzenia 2:0 w setach. Na koniec rywalizacji Agnieszka nie dała rady Kindze Gajaszek, mimo iż w drugim secie ze stanu 8:2 doprowadziła do stanu 10:10. Całe spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 7:3. Postawa dziewczyn zasługuje na uznanie. W dniu dzisiejszym walczyły do końca o każdą piłkę i mimo chwilowych przestojów potrafiły postawić kropkę nad „i”. W tabeli awansowaliśmy na 5 miejsce i nie jest to ostatnie nasze słowo. Kolejny mecz już 7 stycznia z SMS Włodawa na wyjeździe. Jeżeli dziewczyny przez święta nie stracą formy możemy postarać się nawiązać równorzędną walkę z liderem tabeli.